Sobota, 15 czerwca 2024

Najlepsze porady dotyczące zachowania chłodu w biurze w upalne lato

17 lipca 2020

Lato oficjalnie się rozpoczęło. Dlaczego więc nie pobić upału i być przygotowanym z tymi najlepszymi poradami, aby pomóc Ci zachować chłód w biurze...   

Trzymać żaluzje opuszczone. To może być oczywiste, ale należy obniżyć żaluzje w biurze przed wschodem słońca, ponieważ przebijające się słońce będzie tylko ogrzewać biuro. Światło słoneczne przenikające przez biuro przez cały dzień powoduje tzw. efekt cieplarniany.   

Wybór odzieży roboczej jest niezbędny, gdy jest gorące lato. Podczas gdy niektóre stroje mogą być ograniczone ze względu na biurowy kodeks ubioru, należy dokładnie rozważyć, co będziemy nosić i zdecydować się na ubrania wykonane z luźniejszego materiału, np. z bawełny, aby zapewnić sobie komfort przez cały dzień, a także na jaśniejsze kolory, które będą odbijać promieniowanie słoneczne. Grube i ciężkie ubrania, takie jak wełniane spódnice lub garnitury z pełną podszewką, są zdecydowanie nie do przyjęcia!   

Pozostań nawodniony. Jest to oczywista sprawa, ale wiele osób nie zdaje sobie sprawy, że można szybko odwodnić się, nawet jeśli siedzi się cały dzień przy biurku. Konieczne jest picie dużej ilości wody, co najmniej około 2 litrów dziennie. Ponadto, trzymaj wodę w lodówce lub zamrażarce, aby pozostała chłodna, gdy będziesz ją pić.   

Mam pić gorące napoje? Tak! To powszechny mit, że picie kofeiny odwadnia cię, więc nie martw się, nadal możesz cieszyć się tą poranną filiżanką herbaty lub kawy, aby pomóc w rozpoczęciu dnia.   

Lej zimną wodę na nadgarstki Możesz wyglądać nieco dziwnie wykonując tę wskazówkę, ale jeśli jesteś w kuchni lub łazience w biurze, to na pewno warto. Co kilka godzin, przez około 5 sekund, nalewaj zimną wodę na nadgarstki. Pomoże to schłodzić główne żyły biegnące przez nie, jak również punkty tętna i ostatecznie pomoże obniżyć temperaturę przepływu krwi. Spróbuj tego!   

Zainwestuj w osobisty wentylator. Jedna z najlepszych inwestycji, jakie zrobisz w tym roku! Posiadanie własnego wentylatora pozwala na ciągły, świeży powiew wiatru bez konieczności dzielenia się nim z innymi pracownikami i wszystkich skurczów w jednym zakątku, gdzie w biurze jest klimatyzacja. Na szczęście, istnieje ogromny wybór wentylatorów dostępnych w świetnych cenach, w tym osobiste wentylatory klipsowe i biurkowe; oba są idealne do biura i do podróży.   

 

 

Image
Drukarki

Grafit Imperialny

2 lutego 2021

Image
Drukarki

Rodzaje drukarek

30 września 2020