Poniedziałek, 15 lipca 2024

Dlaczego warto kupić trwałe i niezawodne niszczarki HSM ?

25 listopada 2019

Jeśli planuje się zakup samochodu, solidnego, ergonomicznego, który będzie służył nam latami nie sprawiając problemów to wiele osób decyduje się na niemieckie marki. Podobnie to wygląda z niszczarkami HMS. Urządzenia te cechują się świetnym wyglądem i co najważniejsze jest na doskonałym poziomie jakościowym.

Najnowsza linia produktów Securio stworzona została tak, by maksymalizować komfort korzystania z takich urządzeń. Ma temu służyć między innymi panel, dzięki któremu wszystkie funkcje są w zasięgu palca. Poza tym nowe urządzenie posiada opcję automatycznego cofania w momencie, gdy papier się zatnie. W końcu duży pojemnik i osobne komory na papier i plyte pozwalają segregować odpady.

Nie można ominąć również EMCS, system, który sprawia, że niszczarka po 2 minutach bezczynności wyłącza podzespoły i tym samym nie będzie się marnować energii, dodatkowo po 4 godzinach całkowicie się wyłącza. Producent przy przygotowywaniu tego urządzenia położył także nacisk na akustykę i wyciszenie, dzięki czemu niszczarki w czasie pracy generują szum o niskim natężeniu, który nie będzie męczący dla ucha. Poza tym producent ma także inne modele zaczynając od małego Multishered a kończąc na takim, który ma 6 poziomow bezpieczeństwa przygotowanym specjalnie dla NATO. Wszystkie niszczarki wykonane są z wyjątkową precyzją i doskonałą jakością. Te cechy sprawiają, że to niezawodne systemy, oparte o jeden kawałek metalu, dzięki czemu producent uzyskuje znacznie większą wytrzymałość. Poza tym firma HSM nie podaje informacji o ciągłej pracy urządzeń u niemieckiego producenta to standard.

W 2008 oferta HSM z serii Securio przedstawia się następująco:

Securio B22: to model podstawowy, rozwiązanie do domu i do małego biura. Nieduży kosz, niska cena, trzy poziomy bezpieczeństwa. Urządzenie na pewno dobrze się sprawdzi w domu pod biurkiem albo w niewielkiej firmie.

Securio B24: nieco większy model, który ma także silnik z większa moca, pojawia się specjalny panel sterujący. Osobna szczelina na płyty CD oraz karty magnetyczne.

Securio B32: To propozycja do miejsc, gdzie z niszczarki będzie korzystać więcej osób, zwiększa się szerokość szczeliny, praca urządzenia jest sprawniejsza, dochodzi do tego również większy kosz. Nadal utrzymane są trzy poziomy bezpieczeństwa. Latwo można także segregować odpady.

Shredstar S5: to najmniejsze i najtańsze urządzenie tej firmy. Ma kompaktowe rozmiary, poziom 1 bezpieczeństwa i dlatego będzie to wybór do domu i do niewielkiego biura.

Shredstar S10: To nieco większa wersja, dostaje większy koszt i ma nieco większy rozmiar, ale jednorazowo też jest w stanie pracować z większą ilością kartek. Poziom bezpieczeństwa taki sam jak w mniejszym modelu.

Shredstar X5: Podobny do S10, tylko bardziej bezpieczny, system daje możliwość osiągniecia 3 poziomu bezpieczeństwa. Pozostałe funkcje sa bez zmian.

Shredstar X15: to również podobny poziom bezpieczeństwa, większa wersja X5. Koszt jest większy, bez zmian jest poziom bezpieczeństwa. Kubeł nie ma otworu na kartki, nie wymagające zniszczenia

Zobacz wszystkie niszczarki HSM w ofercie Alibiuro.pl >>