Poniedziałek, 15 lipca 2024

Dlaczego niszczarki dokumentowe REXEL Mercury to dobry wybór?

21 listopada 2019

Jeśli chodzi o niszczarki firmy Rexel, to znane są z pewnością każdemu, kto chociaż raz zetknął się z niszczarkami. Marka ta to gwarancja doskonałej jakości, a także niezawodności.

Nowa konstrukcja – modele Mercury – to urządzenia, z którymi zdecydowali się zrobić krok dalej. Ta najnowsza propozycja to urządzenia, przy projektowaniu których nacisk został położony na ergonomię oraz walory użytkowe. W efekcie udało się stworzyć niszczarki, które nie tylko nie sprawiają żadnych kłopotów przy pracy, ale niemalże wyręczają osoby, które z nich korzystają.

Oferta firmy jest tak szeroka, że każdy zainteresowany zakupem niszczarki bez problemu znajdzie taki model, który idealnie wpisze się w indywidualne oczekiwania. Na podkreślenie zasługuje fakt, że wszystkie modele radzą sobie nie tylko z cięciem papieru, ale również płyt CD, a nawet spinaczy oraz zszywek.

Tym, co potwierdza klasę firmy Rexel jest certyfikacja TUV, GS oraz CE. Niewątpliwym plusem jest również bardzo wysoka jakość wykonania. Dodać trzeba, że urządzenia zwracają uwagę naprawdę nowoczesną stylistyką. Producent utrzymał swoje niszczarki w ciemno – szarej kolorystyce, tworząc tym samym urządzenia funkcjonalne o ciekawym wyglądzie.

Nowością marki Rexel, która ma pomóc w zawojowaniu rynku, jest technologia Merkury. Od niej nazwę wzięła cała linia produktów. Co się pod tym kryje? Jest to system inteligentnego kontrolowania ilości podawanego papieru, który – jeśli jest go za dużo – jest powodem zatorów i zacinania się niszczarek. Kiedy użytkownik jednorazowo poda zbyt dużą ilość kartek, szczelina wejściowa zapali się na czerwono. Tym samym da jednoznaczny sygnał, że należy wyjąć kilka kartek. To prosty, bardzo wygodny system, który zapewnia naprawdę dużą oszczędność nerwów.

Rodzina Merkury obejmuje następujące urządzenia:

  • RSS1627 – jest to nowość w ofercie firmy. To najmniejsza niszczarka spośród wszystkich, jakie oferuje firma. Charakteryzuje się niewielką pojemnością kosza, dzięki czemu jest doskonałym rozwiązanie, jeśli szukamy niszczarki przybiurkowej. Jednorazowo może pobrać szesnaście kartek. Doskonale radzi sobie również z płytami CD oraz kartami kredytowymi. Producent udziela aż pięcioletniej gwarancji na noże tnące;
  • RSS2230 – to niszczarka, która świetnie sprawdzi się w firmie, w której pracuje mała grupa ludzi. Można jej używać do niszczenia dokumentów charakteryzujących się znikomym stopniem utajnienia. Jednorazowo pobiera dwadzieścia dwie kartki. Ma więc sporą moc przerobową;
  • RSS1830 – to urządzenie, które jednorazowo tnie nieco mniej kartek niż niszczarka opisana pozycję wyżej. Idealne rozwiązanie przybiurkowe;
  • RSX1530 – kolejna niszczarka, która idealnie sprawdzi się, jeśli poszukujemy urządzenia gwarantującego niszczenie dokumentów na bardziej bezpiecznym poziomie. Tnie nie na paski, a na ścinki;
  • RDS2050 – model, który wyposażono w kosz o pojemności pięćdziesięciu litrów, ma również szerszą niż inne modele szczelinę wejściową. Za sprawą kółek można ją bez żadnych problemów dowolnie przemieszczać. Opisane modele to nie wszystko, co obejmuje rodzina produktów Merkury.