Wtorek, 5 grudnia 2023

Jak usługi zarządzanego drukowania (MPS) mogą przynieść korzyści mojej firmie?

15 lipca 2020

Dla większości przedsiębiorstw druk jest istotną funkcją. Jednak większość firm prawdopodobnie nie wie, że podejście do drukowania może mieć duży wpływ na ogólne koszty, poziom wydajności, zwrot z inwestycji, przepływ pracy i wiele innych czynników w Twojej organizacji. Czym są usługi usługi zarządzanego drukowania? Usługi zarządzanego drukowania to aktywne zarządzanie i optymalizacja urządzeń do druku dokumentów i związanych z nimi procesów biznesowych.  

Brzmi technicznie, prawda? Nie martw się, to właśnie w tym miejscu partner biznesowy z branży poligraficznej może pomóc Ci przeprowadzić Cię przez dostępne opcje. Podsumowując, rozwiązania MPS zostały zaprojektowane tak, aby usprawnić procesy drukowania i księgowania, a także skrócić czas przestojów, dzięki czemu Twoja firma będzie mogła pracować bardziej efektywnie. Jaki proces jest z tym związany? W jaki sposób MPS będzie korzystny dla mojego biznesu? Zmniejszenie liczby drukarek "lokalnych" Twoja drukarka wielofunkcyjna może już być w stanie drukować, kopiować, skanować i faksować, ale dodanie rozwiązań do zarządzania dokumentami nie tylko zwielokrotni Twoją produktywność, ale może zaoszczędzić nawet 30% całkowitych kosztów dokumentów. Ale nie tylko to, że posiadanie skutecznego rozwiązania do drukowania może uprościć i zautomatyzować codzienne zadania, poprawić bezpieczeństwo dokumentów, umożliwić uzyskanie nowych przychodów i wiele więcej. Większość drukarek wielofunkcyjnych wymaga również unikalnych wkładów, które są bardziej kosztowne i mają problemy ze śledzeniem zapasów. Wyeliminowanie tych tradycyjnych frustracji związanych z drukarek nie tylko skróci czas, ale również pomoże w osiągnięciu celów środowiskowych. Analizuj swoje potrzeby w zakresie drukowania Czy Twój dział IT poświęca czas na analizę floty drukarek?  

Prawdopodobnie nie jest to najlepsze wykorzystanie ich czasu i dostępne są DARMOWE audyty, które mogą Ci w tym pomóc. Dostawcy usług MPS są ekspertami w tej dziedzinie i mogą przeprowadzić w pełni kompleksową ocenę Państwa środowiska druku, infrastruktury dokumentów i przepływu pracy w celu opracowania mapy drogowej dla Państwa przyszłego idealnego stanu, w tym oszczędności kosztów i prognoz. Zarządzanie drukiem zdalnym, łatwa w obsłudze tablica rozdzielcza może zapewnić podgląd danych historycznych, bieżących i nowych zdarzeń stanu. Twój partner ds. druku będzie monitorował za Ciebie flotę drukarek, powiadamiając Cię o wszelkich problemach związanych z konserwacją i wysyłając e-maile w przypadku wyczerpania wkładów z atramentem. Automatyczne wykrywanie drukarek sieciowych (nie wymaga ręcznego wprowadzania danych) i to monitorowanie może być stosowane w bezpiecznych sieciach.

Zadania drukowania mogą być aktywowane za pomocą karty lub unikalnego numeru pinezki, mogą być tworzone z nazwą pliku, datą, czasem i znakami wodnymi, co oznacza, że dokument nigdy nie zostanie utracony i może być śledzony przez autora. Dokumenty i dane osobowe są przechowywane w bezpiecznym miejscu, ponieważ nie są one drukowane, dopóki nie wprowadzisz swojego unikalnego hasła.   

Zastanawiałeś się nad Eco drukowaniem? Niezależnie od tego, jak duże lub małe są Twoje potrzeby w zakresie druku, eko drukowanie może wyeliminować ból głowy związany z zarządzaniem drukiem, a także wyeliminować tradycyjne frustracje związane z drukiem. Wiąże się to z technologią Replaceable Ink Pack System (RIPS), która wykorzystuje superwydajne zasilacze atramentowe do drukowania do 84 000 stron pomiędzy ładowaniami atramentu. Korzyści z tego płynące to między innymi: 96% mniej energii niż w drukarkach laserowych 94% mniej odpadów niż w drukarkach laserowych 92% mniej emisji Co2 niż w drukarkach laserowych.

 

Image
Drukarki

Grafit Imperialny

2 lutego 2021

Image
Drukarki

Rodzaje drukarek

30 września 2020